Po velikem uspehu singlov Replay in Solo, mladi glasbenik Iyaz nadaljuje svoj glasbeni pohod z novo skladbo, ki nosi naslov So Big.
Video prikazuje dekle, ki si zasanjano predstavlja kako jo Iyaz razvaja z darili, lepotičenjem in romantično večerjo. Glede na to, da so bile vse le sanje se na koncu izide, da ima nekaj možnosti vseeno odprtih.
Kljub veliki slavi, ki jo je pevec deležen v zadnjem času sam pravi: “Ne želim si slave. Postavi me v studio in bom počel to kar znam najboljše. Počel bom to kar so drugi vzljubili na meni – snemal kakovostno glasbo, ki jo bodo ljudje lahko poslušali in čutili.”
Pesem služi kot tretji singel s pevčevega debitantskega studijskega albuma – Replay, ki bo izšel v septembru.
Za besedilo KLIK.