Denis Mehmedović in Alen Hadžić Morris sta mladostnika, ki sta se odločila slediti svojim sanjam in si ustvariti kariero v glasbeni industriji.
Mariborčan in Sarajevčan sta se spoznala na družabnem omrežju Myspace, kjer sta si izmenjevala glasbena mnenja in se kasneje odločila, da posnameta duet. V slovensko-bosanski kolaboraciji je nastala pesem Približi Se, pop balada v kateri prepevata o hrepenenju po dekletu, ki je osvojilo njuni srci.
Skladbo sta posnela v Sarajevu in kljub temu, da je v bosanskem jeziku, upata da se bo komad “prijel” tudi pri nas in bosta dobila tudi slovenske privržence.
“Največje bogastvo pri glasbi mi pomeni predvsem deljenje emocij, veselja in žalosti z ljudmi, ki te poslušajo in se na nek način s tvojimi skladbami lahko poistovetijo” je povedal Denis.
Za besedilo KLIK.
COOL!!!
Bravo! Lijepa pjesma!